Zpívánky s kočičkou Mickou a pejskem Punťou

 

Mám za sebou mnohaletou hudební průpravu v Pardubickém dětském sboru. Hraji na flétnu a kytaru. Uplynulé dva roky jsem 2x - 3x týdně vedla zpívánky v RC Kašpárek. V října 2011 otevírám zpívánky samostatně. Zpívánky budou probíhat každé pondělí a úterý. Pondělní zpívánky jsou určeny dětem od 1 do 2 let, úterní jsou koncipované pro děti od 2 do 3 let.

Zpívánky vždy provází maňásek, vše je pojato dětskou hravou formou. Program je tvořen písničkami, říkadly, drobnými pohybovými aktivitami. Pro děti jsou k dispozici jednoduché rytmické nástroje. Zpívánky jsou zakončeny také krátkou pohádkou a trvají cca 45 minut podle věku dětí. Program probíhá zpravidla v kroužku na zemi, ale k  dispozici jsou také dětské židličky a stolečky. V případě potřeby je možno využít kuchyňku, která je v budově.

Kočárky lze uschovat ve vstupních prostorách.

Zpívánky jsou určeny dětem od 1 do 3let.

Počet účastníků je omezen, proto je nutné se na zpívánky předem přihlásit.

V případě většího zájmu je možno po dohodě otevřít zpívánky i v jiný den týdne.

 

Začátek: 09,30 hod.
Zahájení programu: 09,45 hod.
Konec:

11,00 hod.

                

Zpívánky probíhají v pronajaté místnosti v budově církve Adventistů sedmého dne na adrese Labská ulice 377, Pardubice

 

Zvětšit mapu

 

 


CZIN.eu Pagerank změřil www.CZIN.eu TOPlist odkazy Toplist: Poradna pro kojící matky, dula optimalizace PageRank.cz www.pomocbezhranic.cz - Humanitární organizace ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist Odkaz.přidat.eu CatRank O DĚTECH Toplink - katalog odkazů