Pomocí formuláře, který je dole, můžete přidat svůj příspěvek.
Tak neváhejte a pište :)

Prostor pro Vás:

Tisíceré díky!

Datum: 18.08.2011 | Vložil: Dominika Vařeková

Musím napsat jen samá slova chvály! Jen díky paní Marcelce stále kojíme. Pomohla nám překonat krutá období spurtů a jiných neduhů, uklidnila a stále byla a je nápomocna! Děkuji za velkou trpělivost při všeh mých dotazech. Teď už opravdu věřím, že budeme kojit a kojit a kojit alespoň do dvou let a už nám v tom nic nezabrání!
Ještě jednou děkuji a u druhého miminka zvážím i Vaší pomoc, jako duly. :-)

Re: Tisíceré díky!

Datum: 06.09.2011 | Vložil: Marcela

To je prima, že máte víru v kojení, to je jedno z nejdůležitějších věcí, aby bylo kojení úspěšné:-) Kdyby jste cokoliv potřebovala, ozvěte se. Krásné dny!

Poděkováni

Datum: 27.02.2011 | Vložil: Petra Elichová

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Hochmanové, za její pomoc při mých trampotách s kojení.Jsem novopečená maminka prvorozeného synka Aleška, a tak jako většinu maminek potkaly problémy s kojením, ani já nejsem žádná vyjímka.
Můj problém nastal, když malej vůbec nepřibejval.Paní doktorka mi poradila příkrmy,což jsem udělala,ale bránila se tomu.Byla jsem zoufalá a tak jsem se obrátila na paní Marcelku.Ta mě ještě tentýž den navštívíla,trošku upravila techniku kojení a poradila jak pokračovat.Ještě jsem si zapůjčila váhy a pustila se do obnovy kojení.Bylo to opravdu náročné,ale úspěch se částečně dostavil-kojím(sice trochu dokrmuji-ale věřím že brzo už to bude bez dokrmu).Jen je potřeba vydržet a být opravdu trpělivá.
Všem mohu paní Marcelku vřele doporučit-je to opravdu člověk na svém místě.
S pozdravem Petra

Re: Poděkováni

Datum: 02.03.2011 | Vložil: Marcela

Dobrý den,
to je bezva, že jste to takhle krásně vybojovali a věřím, že nakonec budete plně kojit! Krásný den Vám i Aleškovi..

Poděkování

Datum: 09.01.2011 | Vložil: Petra Havranová

Milá Marcelko,
ráda bych Ti touto cestou ještě jednou poděkovala za Tvoji pomoc a velkou podporu při mém druhém porodu. Myslím si, že hlavně díky tobě a tvé velké podpoře a povzbuzování proběhl můj druhý porod hladce a rychle... Cítila jsem se ve Tvé přítomnosti v bezpečí, a i přes velmi nevstřícný zdravotní personál, mám na svůj porod dobré vzpomínky... Dokonce mohu bez nadsázky říct, že jsem si svůj druhý porod užila... Což bych po zkušenostech s prvním porodem nevěřila... Myslím, že i můj manžel, který se účastnil obou porodů má naprosto stejný názor. Takže pokud bychom někdy plánovali další miminko, určitě se ozveme :) . Přeji Ti mnoho dalších spokojených maminek, tatínků a miminek :). S velkou vděčností Petra

Re: Poděkování

Datum: 02.03.2011 | Vložil: Marcela

Ahoj Péťo,
to je fajn, že svůj porod vnímáš takto pozitivně a jsem ráda, že jsem Vám mohla být nápomocná.. pokud bude u Vás na cestě další děťátko ráda, s budu opět Vámi:-)zdravím celou Vaši rodinku!

Poděkování

Datum: 28.11.2010 | Vložil: Jarka Bačová

Zdravím všechny, které čtou nebo budou číst tyto stránky.. Jsem novopečená mamina od malé Adélky a musím přiznat, že při jedné náročné noci, jsem vyslala paní Marcele zoufalý mail. Obratem se mi ozvala a prakticky během 1 dne mi byla nápomocna u nás doma. Velmi pomohla, vyvrátila několik mých polopravd a omylů a poradila pár dobrých triků. Netvrdím, že ihned vše zmizelo mávnutím kouzelného proutku, ale jsem silnější a statečnější a s malou lépe a radostěji a hlavně úspěšněji zvládáme a hlavně stále kojíme. Chtěla bych tak ještě jednou a veřejně poděkovat a hlavně doporučit. Je příjemné se sněkým poradit!!!!!!!!

Re: Poděkování

Datum: 06.12.2010 | Vložil: Marcela

Milá Jarko,
to je fajn, že se u Vás vše obrátilo k lepšímu! Děkuji za reakci a přeji Vám, Adélce i celé Vaší rodině příjemný advent:-)kdybyste cokoliv potřebovala, tak se ozvěte.

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek


CZIN.eu Pagerank změřil www.CZIN.eu TOPlist odkazy Toplist: Poradna pro kojící matky, dula optimalizace PageRank.cz www.pomocbezhranic.cz - Humanitární organizace ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist Odkaz.přidat.eu CatRank O DĚTECH Toplink - katalog odkazů