Pomocí formuláře, který je dole, můžete přidat svůj příspěvek.
Tak neváhejte a pište :)

Prostor pro Vás:

Poděkování

Datum: 12.04.2012 | Vložil: Lucie S.

Velké poděkování paní Marcele,moc mi pomohla s kojením malá moc nepila jenom spíš cucala musela jsem si odstříkat mléko a dokrmit stříkačkou,po návštěvě paní Marceli už plně kojíme a stříkačku nepotřebujem.:-))
Děkujem

Re: Poděkování

Datum: 12.04.2012 | Vložil: Marcela

To mě moc těší, ale je to jen Vaše zásluha! Přeji celé rodince všechno dobré:-)

Opožděné díky!

Datum: 03.04.2012 | Vložil: Hanka Bernardová

Chtěla bych opožděně poděkovat paní Marcelce za pomoc s kojením. Už je to sice skoro 7 měsíců, co nás navštívila. Měla jsem těsně po porodu zánět prsu a problémy s kojením. Málá hodně při kojení brečela a já měla pocit, že asi dělám všechno špatně, nebo mám špatné mléké nebo kdoví co ještě..Pomohlo mi tenkrát hlavně uklidnění paní Marcelky, že je to všechno vlastně normální, ať se ničeho neděsím. Malou jsme tenkrát zvážily před i po kojení a zjistily, že pije dobře. I když jsem s kojením bojovala i později, malá hodně trpěla na bolesti bříška a brečela, věřila jsem, že je to pořád to nejlepší. A kojíme pořád, teď už je to v pohodě a spíš mám problém do ní dostat přikrmy, mléko je holt nejlepší:) Takže paní Marcelu určitě doporučuji!

Re: Opožděné díky!

Datum: 12.04.2012 | Vložil: Marcela

Dobrý den,
moc děkuji za reakci. Tedy ten čas letí, to snad ani není možné:-) Opravdu často stačí "jen" ujištění, že to co právě prožíváte je normání...A co se týče příkrmů, nikam nespěchujte. Všechno má svůj čas...Horší varianta je, pokud se dítě, kvůli rychlému přikrmování, předčasně odstaví. Mějte se krásně!

Tisíceré díky!

Datum: 18.08.2011 | Vložil: Dominika Vařeková

Musím napsat jen samá slova chvály! Jen díky paní Marcelce stále kojíme. Pomohla nám překonat krutá období spurtů a jiných neduhů, uklidnila a stále byla a je nápomocna! Děkuji za velkou trpělivost při všeh mých dotazech. Teď už opravdu věřím, že budeme kojit a kojit a kojit alespoň do dvou let a už nám v tom nic nezabrání!
Ještě jednou děkuji a u druhého miminka zvážím i Vaší pomoc, jako duly. :-)

Re: Tisíceré díky!

Datum: 06.09.2011 | Vložil: Marcela

To je prima, že máte víru v kojení, to je jedno z nejdůležitějších věcí, aby bylo kojení úspěšné:-) Kdyby jste cokoliv potřebovala, ozvěte se. Krásné dny!

Poděkováni

Datum: 27.02.2011 | Vložil: Petra Elichová

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Hochmanové, za její pomoc při mých trampotách s kojení.Jsem novopečená maminka prvorozeného synka Aleška, a tak jako většinu maminek potkaly problémy s kojením, ani já nejsem žádná vyjímka.
Můj problém nastal, když malej vůbec nepřibejval.Paní doktorka mi poradila příkrmy,což jsem udělala,ale bránila se tomu.Byla jsem zoufalá a tak jsem se obrátila na paní Marcelku.Ta mě ještě tentýž den navštívíla,trošku upravila techniku kojení a poradila jak pokračovat.Ještě jsem si zapůjčila váhy a pustila se do obnovy kojení.Bylo to opravdu náročné,ale úspěch se částečně dostavil-kojím(sice trochu dokrmuji-ale věřím že brzo už to bude bez dokrmu).Jen je potřeba vydržet a být opravdu trpělivá.
Všem mohu paní Marcelku vřele doporučit-je to opravdu člověk na svém místě.
S pozdravem Petra

Re: Poděkováni

Datum: 02.03.2011 | Vložil: Marcela

Dobrý den,
to je bezva, že jste to takhle krásně vybojovali a věřím, že nakonec budete plně kojit! Krásný den Vám i Aleškovi..

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek


CZIN.eu Pagerank změřil www.CZIN.eu TOPlist odkazy Toplist: Poradna pro kojící matky, dula optimalizace PageRank.cz www.pomocbezhranic.cz - Humanitární organizace ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist Odkaz.přidat.eu CatRank O DĚTECH Toplink - katalog odkazů