Pomocí formuláře, který je dole, můžete přidat svůj příspěvek.
Tak neváhejte a pište :)

Prostor pro Vás:

Poděkování

Datum: 09.01.2011 | Vložil: Petra Havranová

Milá Marcelko,
ráda bych Ti touto cestou ještě jednou poděkovala za Tvoji pomoc a velkou podporu při mém druhém porodu. Myslím si, že hlavně díky tobě a tvé velké podpoře a povzbuzování proběhl můj druhý porod hladce a rychle... Cítila jsem se ve Tvé přítomnosti v bezpečí, a i přes velmi nevstřícný zdravotní personál, mám na svůj porod dobré vzpomínky... Dokonce mohu bez nadsázky říct, že jsem si svůj druhý porod užila... Což bych po zkušenostech s prvním porodem nevěřila... Myslím, že i můj manžel, který se účastnil obou porodů má naprosto stejný názor. Takže pokud bychom někdy plánovali další miminko, určitě se ozveme :) . Přeji Ti mnoho dalších spokojených maminek, tatínků a miminek :). S velkou vděčností Petra

Re: Poděkování

Datum: 02.03.2011 | Vložil: Marcela

Ahoj Péťo,
to je fajn, že svůj porod vnímáš takto pozitivně a jsem ráda, že jsem Vám mohla být nápomocná.. pokud bude u Vás na cestě další děťátko ráda, s budu opět Vámi:-)zdravím celou Vaši rodinku!

Poděkování

Datum: 28.11.2010 | Vložil: Jarka Bačová

Zdravím všechny, které čtou nebo budou číst tyto stránky.. Jsem novopečená mamina od malé Adélky a musím přiznat, že při jedné náročné noci, jsem vyslala paní Marcele zoufalý mail. Obratem se mi ozvala a prakticky během 1 dne mi byla nápomocna u nás doma. Velmi pomohla, vyvrátila několik mých polopravd a omylů a poradila pár dobrých triků. Netvrdím, že ihned vše zmizelo mávnutím kouzelného proutku, ale jsem silnější a statečnější a s malou lépe a radostěji a hlavně úspěšněji zvládáme a hlavně stále kojíme. Chtěla bych tak ještě jednou a veřejně poděkovat a hlavně doporučit. Je příjemné se sněkým poradit!!!!!!!!

Re: Poděkování

Datum: 06.12.2010 | Vložil: Marcela

Milá Jarko,
to je fajn, že se u Vás vše obrátilo k lepšímu! Děkuji za reakci a přeji Vám, Adélce i celé Vaší rodině příjemný advent:-)kdybyste cokoliv potřebovala, tak se ozvěte.

díky

Datum: 28.10.2010 | Vložil: Alexandra Vítková

Mockrát děkuju za návštěvu doma. Jste moc milá a jsem ráda, že jste mě uklidnila skrz klobouček i ukázala, jak na kojení bez něj. Zatím je to boj, ale já vytrvám.

Re: díky

Datum: 29.10.2010 | Vložil: Marcela

Dobrý den Alexandro,
věřím, že to zvládnete, jste obě moc šikovné:-) Zdravím celou Vaši rodinku a mějte se co nejlépe.

Díky za pomoc

Datum: 10.05.2010 | Vložil: Michaela Jarková

Marcelko, chtěla jsem Vám touto cestou poděkovat. Docela dlouho mě bolelo kojení u 6 měsíčního syna. Dobře jste odhadla, že je to infekce a poradila mi účinný prostředek. Hned zabral a to jsem předtím zkoušela vše možné! Takže ještě jednou díky moc. Je to obrovská úleva, když člověk nemusí při kojení zatínat zuby, aby to vydržel.

Re: Díky za pomoc

Datum: 10.05.2010 | Vložil: Marcela

Milá Míšo,
to je dobře, že už Vám jde kojení zase hladce..Sama vím jak se někdy věci nečekaně zkomplikují..Přeji Vám krásné jarní dny a užívejte si pohodové kojení.

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek


CZIN.eu Pagerank změřil www.CZIN.eu TOPlist odkazy Toplist: Poradna pro kojící matky, dula optimalizace PageRank.cz www.pomocbezhranic.cz - Humanitární organizace ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist Odkaz.přidat.eu CatRank O DĚTECH Toplink - katalog odkazů