Pomocí formuláře, který je dole, můžete přidat svůj příspěvek.
Tak neváhejte a pište :)

Prostor pro Vás:

děkujeme :o)

Datum: 27.04.2014 | Vložil: Pavlína F.

Mockrát děkuji za návštěvu a pomoc s kojením, které bylo přes popraskané bradavky velmi bolestivé. Je to už víc jak měsíc od návštěvy a kojení máme zcela bezproblémové!! Stačilo pár rad a nemusím se každého kojení hrozit a brečet bolestí... Moc jste mi pomohla i psychicky.

PS: Děkuji i za popovídání nejen o kojení :o)

poděkování, pozdě ale přece:)

Datum: 10.03.2014 | Vložil: Elena Rulíková

mockrát děkujeme Marcelce za to, že nám ukázala, že kojení jde i přes NEPOMOC školeného personálu pardubické nemocnice. Váš přístup byl skvělý a moc nám pomohl, ještě jednou děkujeme, Elena a Sofinka

Díky

Datum: 04.03.2013 | Vložil: Kacka a Mikulka

Mockrát děkujeme za konzultaci po telefonu a rady. Po chřipce jsem měla méně mléka a malý u kojení hrozně řval, i přírůstek byl hodně malý. Byl to boj a stres informací na internetu spousta, ale vyznat se v nich není jednoduché. Pár šikovných rad a konzultace s vámi nám pomohla natolik že po předchozích dvouapůl týdnech boje s kojením byli vidět za tři dny výsledky a teď už je to pohodička :-) Oba jsme spokojení a přírůstek na kontrole krásný :-) Bylo to pro nás vysvobození, děkujeme!

Poděkování

Datum: 12.04.2012 | Vložil: Lucie S.

Velké poděkování paní Marcele,moc mi pomohla s kojením malá moc nepila jenom spíš cucala musela jsem si odstříkat mléko a dokrmit stříkačkou,po návštěvě paní Marceli už plně kojíme a stříkačku nepotřebujem.:-))
Děkujem

Re: Poděkování

Datum: 12.04.2012 | Vložil: Marcela

To mě moc těší, ale je to jen Vaše zásluha! Přeji celé rodince všechno dobré:-)

Opožděné díky!

Datum: 03.04.2012 | Vložil: Hanka Bernardová

Chtěla bych opožděně poděkovat paní Marcelce za pomoc s kojením. Už je to sice skoro 7 měsíců, co nás navštívila. Měla jsem těsně po porodu zánět prsu a problémy s kojením. Málá hodně při kojení brečela a já měla pocit, že asi dělám všechno špatně, nebo mám špatné mléké nebo kdoví co ještě..Pomohlo mi tenkrát hlavně uklidnění paní Marcelky, že je to všechno vlastně normální, ať se ničeho neděsím. Malou jsme tenkrát zvážily před i po kojení a zjistily, že pije dobře. I když jsem s kojením bojovala i později, malá hodně trpěla na bolesti bříška a brečela, věřila jsem, že je to pořád to nejlepší. A kojíme pořád, teď už je to v pohodě a spíš mám problém do ní dostat přikrmy, mléko je holt nejlepší:) Takže paní Marcelu určitě doporučuji!

Re: Opožděné díky!

Datum: 12.04.2012 | Vložil: Marcela

Dobrý den,
moc děkuji za reakci. Tedy ten čas letí, to snad ani není možné:-) Opravdu často stačí "jen" ujištění, že to co právě prožíváte je normání...A co se týče příkrmů, nikam nespěchujte. Všechno má svůj čas...Horší varianta je, pokud se dítě, kvůli rychlému přikrmování, předčasně odstaví. Mějte se krásně!

Tisíceré díky!

Datum: 18.08.2011 | Vložil: Dominika Vařeková

Musím napsat jen samá slova chvály! Jen díky paní Marcelce stále kojíme. Pomohla nám překonat krutá období spurtů a jiných neduhů, uklidnila a stále byla a je nápomocna! Děkuji za velkou trpělivost při všeh mých dotazech. Teď už opravdu věřím, že budeme kojit a kojit a kojit alespoň do dvou let a už nám v tom nic nezabrání!
Ještě jednou děkuji a u druhého miminka zvážím i Vaší pomoc, jako duly. :-)

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek


CZIN.eu Pagerank změřil www.CZIN.eu TOPlist odkazy Toplist: Poradna pro kojící matky, dula optimalizace PageRank.cz www.pomocbezhranic.cz - Humanitární organizace ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist Odkaz.přidat.eu CatRank O DĚTECH Toplink - katalog odkazů