Laktační poradenství

 

Milé maminky, nabízím Vám tyto služby týkající se kojení:  

  • Předporodní příprava na kojení.

Stejně jako např. řízení automobilu se učíme teoreticky dříve než vyjedeme do ulic, připravte se i na kojení svého očekávaného miminka. Seznamte se předem se správnou technikou kojení, s možnými komplikacemi a hlavně se způsoby, jak je řešit. Nečekejte až na chvíli, kdy budete po porodu unavené a překvapená z množství nových věcí, které si s příchodem miminka na svět musíte osvojit.

 

  • Laktační návštěva v nemocnici  

Může nastat situace, kdy se kojení Vašeho miminka od prvních okamžiků ještě v nemocnici nebude vyvíjet podle Vašich představ a Vy budete cítit potřebu konzultovat Váš problém, kromě personálu nemocnice ještě s někým dalším. Neváhejte si do porodnice přizvat „svou“ laktační poradkyni.

  • Laktační návštěva u Vás doma

     

Máte-li nejasnosti v tom, kojíte-li své miminko správně, (zda je děťátko dobře přiložené a nedochází-li k poškozování bradavky apod.), jak s kojením při bolestech prsu, jak postupovat při kojení, když miminko odmítá pít, nebo jak postupovat při ukončování kojení ... sjednejte si návštěvu u Vás doma, kde se dá nejlépe odhalit eventuální možný problém a hledat cesty k jeho odstranění. Nečekejte až bude nejhůř a bude hrozit, že budete muset přistoupit k redukci nebo dokonce k ukončení kojení.

     

  • Další služby

    - Bezplatné konzultace a rady po telefonu,  emailu , nebo skypu.

    - Konzultace u Vás doma, případně na jiném místě dle dohody.

    - Nabídka zapůjčení kojenecké váhy.


CZIN.eu Pagerank změřil www.CZIN.eu TOPlist odkazy Toplist: Poradna pro kojící matky, dula optimalizace PageRank.cz www.pomocbezhranic.cz - Humanitární organizace ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist Odkaz.přidat.eu CatRank O DĚTECH Toplink - katalog odkazů